Ons favoriete vrouwenmerk is zonder twijfel Victoria’s Secret. Waarom? Simpel. Op hun catwalk lopen de mooiste vrouwen ter wereld en wij zijn dol op mooie dames. Reden genoeg dus, soms is het leven verrassend ongecompliceerd. Wanneer een sexy vrouwen-merk dan met een een sexy vrouwen-lijst komt, weten we niet hoe snel we ons Instagramaccount erbij moeten pakken. Zonder verdere omhaal: de foto’s.

Lees ook: Deze fotoshoot met de beeldschone Katje Lael wil je niet missen

Mandy Moore – Sexiest Actress

⚡️a pose.

Een bericht gedeeld door Mandy Moore (@mandymooremm) op

Taylor Swift – Sexiest Entertainer

🌟🎉🍾🎂 Een bericht gedeeld door Taylor Swift (@taylorswift) op

Billie Lourd – Sexiest Sense of Humor

The Royals – Sexiest Cast

Vanessa Hudgens – Sexiest Style Risk-Taker

Een bericht gedeeld door Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) op

Riley Keough – Sexiest Breakout Star

@chanelofficial by @gregwilliamsphotography ❤😊☺️ Een bericht gedeeld door Riley Keough (@rileykeough) op

Lady Gaga – Sexiest Songstress

Alexandra Richards – Sexiest DJ

@bergdorfs @michaelkors #SlimAaronsWomen 👱‍♀️💋Thank you for having me set the mood! 🎶 Een bericht gedeeld door Alexandra Richards (@officialalexandrarichards) op

Bebe Rexha – Sexiest Rising Songstress

These ladies are my Inspiration 🙏🏽💕❤️ #BadBitches

Een bericht gedeeld door Bebe Rexha (@beberexha) op

Priyanka Chopra – Sexiest Red Carpet Look

The bad guys do have all the fun. Representing #Baywatch at the #GoldenGlobes!‬ Een bericht gedeeld door Priyanka Chopra (@priyankachopra) op

Nikki Reed – Sexiest Fitspiration

Jamie Chung – Sexiest Festival Style

Thank you @georgethejeweler for my early bday gifts ❤ Een bericht gedeeld door Jamie Chung (@jamiejchung) op

Victoria Justice – Sexiest Smile

Chrissy Teigen – Sexiest Author

@elleaus Een bericht gedeeld door chrissy teigen (@chrissyteigen) op

Margot Robbie – Forever Sexy

Catt Sadler – Sexiest Snapper

Thursday night dress. Friday night vibes. ✖️✖️#TGIF

Een bericht gedeeld door CATT SADLER // E! (@iamcattsadler) op

Olivia Munn – Sexiest Street Style

Lauren Conrad – Sexiest Mogul

Julie Johnston – Sexiest Athlete

Not everyday you get to feel this GLAMOROUS! Thank you @hairby_chrissy 😍 and of course @_michaelfranco_ !!

Een bericht gedeeld door Julie Johnston Ertz (@juliejohnston2) op

Rocky Barnes – Sexiest Social Star, Fashion

Details✨🌸🦄 #ootd #boholuxe 📷 @matt_coop

Een bericht gedeeld door Rocky (@rocky_barnes) op

Desi Perkins – Sexiest Social Star, Beauty

Fresh roots and tone by @beausef💁🏽 Bodysuit from @whitefoxboutique

Een bericht gedeeld door D E S I • P E R K I N S (@desiperkins) op

Tone it up – Sexiest Social Star, Fitness