Tropisch zomerweer: 16 loeihete BN'ers in bikini

Hè hè, eindelijk is het écht zomer in Nederland. Dat betekent bootje varen. Zwemmen. Op het strand liggen. Biertjes drin...
@media (max-width: 679px){#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65e3b3b1aef20 img{#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{width: 470px;height: 470px;}}@media (min-width: 680px) and (max-width: 680px){#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65e3b3b1aef20 img{#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{width: 624px;height: 624px;}}@media (min-width: 681px) and (max-width: 1320px){#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65e3b3b1aef20 img{#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{width: 1290px;height: 726px;}}@media (min-width: 1321px){#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{background: #eee;}#fig-65e3b3b1aef20 img{#fig-65e3b3b1aef20 img.lazyloading{width: 948px;height: 533px;}}

Hè hè, eindelijk is het écht zomer in Nederland. Dat betekent bootje varen. Zwemmen. Op het strand liggen. Biertjes drinken. Jointjes roken. Balletje trappen. En vooral veel vrouwen in bikini's spotten.

En ook onze sexy schare BN'ers posten er natuurlijke wild op los in bikini? Hoe het anno 2016 met hun shape zit? Welnu, hier het antwoord en oordeel vooral zelf.

Doutzen Kroes

Weekend vibes ? #cantwaitforsummer #keepondreaming

Een foto die is geplaatst door Doutzen Kroes (@doutzen) op

Kim Feenstra

I'm so bored..... ? ?????   Een foto die is geplaatst door Kim Feenstra (@k2im) op

Sylvie Meis

#behindthescenes ??? @hunkemollerhq #thesylviecollection #swimwear #shooting 2015 #sylviemeis   Een foto die is geplaatst door Sylvie Meis NEWS ? (@sylviemeisnews) op

Geraldine Kemper

Als n kind zo blij. Lekker kliederen. @3opreis_bnn #roadtrip Een foto die is geplaatst door Geraldine Kemper (@geraldine_kemper) op

Yolanthe Sneijder-Cabau

  Without you, I'm like a bird without wings.. #Sisters #EternalLove #Lifetalk ??   Een foto die is geplaatst door yolanthecabau (@yolanthecabau) op

Sylvia Geersen

@grazia_nl ? Een foto die is geplaatst door Sylvia Geersen? (@sylviageersen) op

Robin Martens

Romee Strijd

 

Off to Portugal ??

 

Een foto die is geplaatst door Romee Strijd (@romeestrijd) op

Sharon Pieksma

????

Een foto die is geplaatst door Sharon Pieksma (@sherpieksma) op

Gwen van Poorten

Zwemmen door een grot en dan hier terecht komen. ??   Een foto die is geplaatst door Gwen van Poorten (@gwenvanpoorten) op

Gaat goed hier! ???

Een foto die is geplaatst door Gwen van Poorten (@gwenvanpoorten) op

Fajah Lourens

 

HAPPY || Being happy doesn't mean everything is perfect. It means you've decided to look beyond the imperfections. ?

 

Een foto die is geplaatst door MKBM Faya (@mykillerbodymotivation) op

Marloes Horst

Happy 4th ??

Een foto die is geplaatst door marloeshorst (@marloeshorst) op

Valerie van der Graaf

 

Hollands topmodel @valerievdgraaf in Playboy ? Nu in de winkel! #dutchdelight #playboy #playboynl

 

Een foto die is geplaatst door Playboy NL (@playboy_nl) op

Lara Stone

@freddiesantiago ???

Een foto die is geplaatst door Lara Stone (@lara_stone) op

Voor het gemak tellen we Gigi en Bella Hadid ook maar even mee, aangezien zij half-Nederlands zijn.

Gigi Hadid

T A H I T I Een foto die is geplaatst door Gigi Hadid (@gigihadid) op

Bella Hadid

?? Een foto die is geplaatst door Bella Hadid (@bellahadid) op

Laatste nieuws