Trio de Janeiro: naar het Christusbeeld met Tatiana, Bruna en Lorena

Rio is sensualiteit, passie, vrijheid. Wanneer Playboy drie naakte vrouwen fotografeert naast het beroemde Christusbeeld, legt niemand ons een strobreed in de weg. ‘Sterker nog: toen we klaar waren met shooten, kregen we een staande ovatie!’

rio

Hoe kwamen jullie op het idee voor deze shoot?
Fotografe Sheila Pinas: ‘Rio de Janeiro straalt sensualiteit en seksualiteit uit. De stad bruist van de passie en vrijheid, hier zijn mensen trots op hun lichaam en omarmen ze hun verlangens zonder schaamte. Rio is een ode aan levenslust en zelfexpressie. Dat past natuurlijk naadloos bij Playboy. Toen we hoorden dat jullie openstonden voor ons werk, dachten we: dit is de perfecte kans om de sensualiteit en passie van Brazilië vast te leggen en te delen met het Nederlandse publiek. Dit is de Brazilian fantasy.’

Nou, missie geslaagd! Hoe hebben jullie de modellen gevonden?
‘Met ons team – producente Zoë Bab, artieste Thirza King en ik – zijn we modellen gaan scouten, vooral op Leme Beach. De juiste types vonden we overal, vaak aan het werk, sportend of zonnend. Nadat we onze baddies hadden gekozen – drie modellen die elkaar toevallig kenden – hebben we ons team aangevuld met creatives uit Rio. We hebben twee volle dagen geschoten op drie verschillende locaties.’

Tatiana Oliveira da Silva (Miss Pink), Bruna Soares Ferreira da Silva (Miss Green) en Lorena de Souza Costa (Miss Blue)

Waren er pottenkijkers?
‘Alle locaties trokken nieuwsgierige toeschouwers, vooral bij het Christusbeeld. Toen we daar klaar waren, kregen we een staande ovatie van tientallen bezoekers! Op dezelfde dag schoten we ook op het strand van Rio, waar de strandgangers nieuwsgierig toekeken. Helaas werden we vaak lastiggevallen door mannen, maar na lange gesprekken stopten ze met filmen. Ondanks de uitdagingen was de shoot een groot succes, vooral dankzij de samenwerking met de lokale talenten. De energie en schoonheid van Rio waren een perfecte achtergrond voor onze productie.’

Vonden de meiden het spannend?
‘Ze waren zowel enthousiast als een beetje gespannen. Omdat ze elkaar kenden en de locaties al bekend waren, konden ze niet wachten om gefotografeerd te worden. Hun vertrouwdheid met elkaar en de rest van het team zorgde voor een energieke sfeer, wat het fotograferen nog leuker en dynamischer maakte. Dit is er echt eentje om nooit te vergeten!’

Women
  • Sheila Pinas