De week in sexy BN'ers en celebrities: Fajah Lourens, Heidi Klum en meer...

Ieder weekend blikken we terug op de week van de meest sexy Nederlandse vrouwen en internationale celebrities. Het liefs...

Ieder weekend blikken we terug op de week van de meest sexy Nederlandse vrouwen en internationale celebrities. Het liefst natuurlijk in bikini, lingerie of gewoon zonder kleren. Want laten we niet om de hete brij heen draaien; zo zien we ze natuurlijk het liefst.

Deze week: Fajah Lourens, Sylvie Meis, Heidi Klum en meer...

Lees ook: Lerares bestookt student per ongeluk met naaktfoto's

Fajah Lourens

Just because I can ?????

Een foto die is geplaatst door Faya (@mykillerbodymotivation) op

Sylvie Meis

Kourtney Kardashian

?

Een foto die is geplaatst door Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) op

Selena Gomez

comin soon @stevenkleinstudio hehe Een foto die is geplaatst door Selena Gomez (@selenagomez) op

Heidi Klum

Cassie

#tbt Summertime Een foto die is geplaatst door Casandra (@cassie) op

Nicole Scherzinger

Awww look who brought the selfie stick to the #Maldives ??? #nomakeup #sunkissed

Een foto die is geplaatst door Nicole Scherzinger (@nicolescherzy) op

Jen Selter

You're on my mind ? Een foto die is geplaatst door Jen Selter (@jenselter) op

Kim Kardashian's 'throwback'

At this time back in December 2007 I shot my playboy cover with Hype Williams. For the rest of the BTS go to my app or KimKardashianWest.com

Een foto die is geplaatst door Kim Kardashian West (@kimkardashian) op

Miranda Kerr

Amber Rose

The World is a Vampire- Smashing Pumpkins

Een foto die is geplaatst door Amber Rose (@amberrose) op

Candice Swanepoel

Geraldine Kemper

 

Chillen met mn vriendjes ?

Een foto die is geplaatst door Geraldine Kemper (@geraldinekemper) op

Victoria Koblenko

Sylvia Geersen

 

Almost ready.. ?? @modellistid @grazia_nl @kerastasenederland @lorealparis_nl @topmodelbox ???@collistarnederland ??? ? ?

Een foto die is geplaatst door Sylvia Geersen (@sylviageersen) op